headerphoto
Home

wakacje

Wypad na narty w Beskidy

Wypad na narty w Beskidy (...) Kto choć raz spróbował jazdy na nartach, z pewnością wróci do niej niejednokrotnie! Wypad na narty jest doskonałą propozycją dla osób, które są zakochane w górach, sporcie, pięknej zimie i doskonałej zabawie. Pierwszym, co należy zrobić, szykując się do wyjazdu, to znaleźć dobry apartament. Ja postawiłem na nocleg w Szczyrku, ponieważ jego lokalizacja pozwala mi na cieszenie się pięknem natury nawet po powrocie ze stoku.

Filipiny jako modny cel wycieczek

Filipiny jako modny cel wycieczek (...) mieszkańców. Stanowi ona jedyne w swoim rodzaju połączenie chrześcijaństwa oraz kultur azjatyckich. Filipińczycy są bowiem katolikami, co jest ewenementem w tym regionie świata, nie są jednak zupełnie obojętni na wpływy sąsiednich kultur.Ta niecodzienna mieszanka powoduje, że miasta i wioski na Filipinach wyróżniają się na tle wielu ościennych państw. Można tu  spotkać dzieła architektury zupełnie (...)

Przybywajcie na Kaszuby

Przybywajcie na Kaszuby (...) wręcz bezludne. Udaję się na Kaszuby, by poszwendać się po wonnych sosnowych lasach, popływać na łódce, połowić ryby, pojeździć na rowerze, poszukać grzybów albo po prostu nazrywać jeżyn. Do moich ulubionych lokalizacji na Kaszubach należą okolice Trójmiasta. Do Gdańska lub Gdyni prosto dostać się samochodem. A stamtąd już tylko parę chwil drogi w leśne ostępy albo nad jeziorko. Jako że jestem amatorem jazdy konnej,