headerphoto
Home

turystyka

Hotel z historią

Hotel z historią (...) Prosimy do naszego hotelu, jednego z najbardziej znamienitych a także najstarszych hoteli w Poznaniu. Gościom oferujemy miejsc noclegowych w pokojach z bezprzewodowym dostępem do sieci. W czasach komuny hotel Poznań i hotele Poznań podupadł. Powtórne odrodzenie hotelu zostało zapoczątkowane w latach 90-tych XX wieku. Wtedy to przywrócono jego nazwę z Hotelu Poznańskiego (...)

Zachody słońca w Jastrzębiej Górze

Zachody słońca w Jastrzębiej Górze (...) W Jastrzębiej Górze swoje podwoje otwiera wypożyczalnia rowerów. Pachnące sosnowe lasy zachęcają do biegania oraz do odbywania długich nadmorskich wędrówek. W wschodniej części miasteczka miłośnicy przejażdżek konnych znajdą niezwykle ciekawą, zabytkową ujeżdżalnię. Jastrzębia Góra to świetne miejsce do uprawiania sportu. Klifowe wybrzeże morskie, (...)

Wypoczynek wakacyjny

Wypoczynek wakacyjny (...) Wielu ludzi zimą przebywa poza domem. Przełom listopada i grudnia to dla większości okres odpoczynku. Część osób wyjeżdża na obozy snowboardowe, wczasy dla seniorów czy też obozy narciarskie a niektórzy spędzają wakacje w ojczyźnie. Biuro podróży Wiki Travel świadczy usługi na rynku turystycznym od 1990 roku i cieszy się dobrą (...)