headerphoto
Home

podróże

Filipiny jako modny cel wycieczek

Filipiny jako modny cel wycieczek (...) przykładzie Filipin, może się poszczycić fantastycznymi krajobrazami, widokami, piaszczystymi plażami, turkusowo - lazurową wodą otaczającą wyspy, a także wspaniałą pogodą. Klimat Filipi jest tropikalny, co oznacza, że przez większą część roku świeci tam słońce. Zdarzają się jednak ulewne deszcze, które czasami przeobrażają się w nawałnice o niszczącej sile.Właśnie zagrożenia ze strony (...)

Modele i mapy

Modele i mapy (...) historyczne, globusy, podręczniki i przewodniki wędkarskie. Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówienia, konkurencyjne ceny, nie sprzedajemy tego, czego nie mamy. Jeśli poszukujesz jakiejś pozycji książkowej, jaka obecnie nie znajduje się w ofercie turystycznej księgarni - nie martw się. Skontaktuj (...)

Zachody słońca w Jastrzębiej Górze

Zachody słońca w Jastrzębiej Górze (...) Przylądkiem Rozewie i latarnią morską, a słońce w letnie, wakacyjne dni widać najdłużej nad horyzontem.Rozmyślając o wyborze miejsca na odbycie wakacyjnego wypoczynku stale warto wybrać polskie morze i polskie wybrzeże. Noclegi nad Morzem Bałtyckim nieodparcie łączymy nierzadko z minioną epoką. Nadmorskie domy wczasowe w postaci campingów z dykty w lesie (...)