headerphoto
Home

noclegi

Zachody słońca w Jastrzębiej Górze

Zachody słońca w Jastrzębiej Górze (...) stałe, silnie dmuchające wiatry, rozległe przestrzenie to świetne warunki dla startujących na paralotniach, uprawiających kitesurfing czy windsurfing.Jastrzębia Góra dysponuje bogatą ofertą gastronomiczną a także noclegową. Odnajdziemy tutaj zarówno luksusowe kwatery prywatne jak i przytulne pensjonaty, jak również znamienitsze ośrodki wczasowe, których (...)

Tanie kwatery w Sopocie

Tanie kwatery w Sopocie (...) skorzystać z kilku usług. Są to między innymi: robienie zakupów, ksero i faks, informacja turystyczna, pralnia, zaplecze konferencyjne, przechowalnia bagażu, sprzątaczka, transport z i na lotnisko. Dla większości odwiedzających noclegi Sopot są niezapomniane, ze względu na klimat i urok (...)

Gdzie zorganizować konferencję?

Gdzie zorganizować konferencję? (...) w hotelu w Krakowie obsługuje gości hotelowych ale także obsługuje osoby uczestniczące w jednodniowych konferencjach, spotkaniach biznesowych lub bankietach. Hotele w Krakowie zlokalizowane w dużych ośrodkach miejskich z jednej strony mają zagwarantowany stały dopływ turystów albo biznesmenów, z drugiej jednak strony zmagać się muszą z dużą konkurencją. Dlatego też hotele muszą skupiać się na wyróżnieniu swojej oferty