headerphoto
Home

Najlepsza oferta hotelowa pod Poznaniem

Atrakcje dla gości w Hotelu Narcyzowym są następujące: basen z hydromasażem, apartament konferencyjny, sauna sucha oraz parowa, sala konferencyjna, apartamenty dla gości, bar, staw do wędkowania z pstrągami, sala kominkowa ze stołem szwedzkim, miejsce w ogrodzie na grilla.Spędzając noc w Hotelu Narcyzowym nie ma konieczności korzystania z internetu przez komórkę, bowiem obszar całego hotelu objęty jest dostępem bezprzewodowym do internetu w technologii WI-FI.

W Hotelu Narcyzowym do dyspozycji klientów posiadamy wygodnych pokoi 2-osobowych a także luksusowe apartamenty dla specjalnych gości. W każdym pokoju nasi klienci odnajdą zestaw do oglądania programów telewizyjnych z odbiornikiem TV, elektroniczny sejf pozwalający na zdeponowanie w nim wartościowych rzeczy oraz dokumentów na okres pobytu poza pokojem hotelowym jak również minibar z wyborem drinków alkoholowych oraz bezalkoholowych.

Hotel Narcyzowy położony został w Swarzędzu, mniej więcej km na pólnocny wschód od Poznania. To jedyna w okolicach Poznania placówka hotelowa, jaka oferuje saunę a także basen, z których bez żadnych ekstra dopłat bywalcy hotelu mogą korzystać. Hotele w Poznaniu nie proponują luksusów tego typu.

Hotel Narcyzowy oferuje możliwość zorganizowania konferencji czy spotkania firmowego. Doskonale wyposażona sala szkoleniowa w tablicę magnetyczną, flip chart, projektor oraz komputer a także wygodne krzesła oferuje wiele możliwości przygotowania profesjonalnego spotkania firmowego.

Zobacz to na zdjęciach:

hotel

poznań

hotele w poznaniu


Ten artykuł nie był jeszcze komentowany